Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskiego radnego PiS razi Pan Tadeusz w Teatrze Osterwy. Domaga się innego repertuaru

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2019 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Dwa lata temu i nie było to przyjemne - no, jak się tak często bywa w teatrze, nie rozumie się sztuk ani środków artystycznego wyrazu, to faktycznie, można mieć problem. Wzięliby się za swoją robotę, a nie za sztukę. A emeryci tacy biedni, że jeszcze ich stać na teatr? Może po M jak miłość nie potrafią myśleć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryba co ty bredzisz? A czy emeryci i rencisci tak czesto chodza do teatru ze znaja dokladnie repertuar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teatr powinien radnemu Rybie podziękować za promocję. Właśnie kupiłam bilety na "Baśnie..." tylko dzięki radnemu Rybie.  Wreszcie mamy niezły zespół aktorów, tylko niechby wreszcie przywrócili MIstrza i Małgorzatę, bo już rok nie grali.  A pan radny zapewne tylko do Teatru Narodowego na Englerta albo do Polonii na Jandę jeździ, też tak można, czemu nie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjemnie nie było, bo popcornu nie można kupić w teatrze:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Ryba do szkoły! Ucz się głąbie Pana Tadeusza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny inteligentny inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to stan umysłu ,szkoda więcej pisać ,intelektualne zero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś naszym radnym z PiS chyba do picia dosypują,bo zaczynają pleść że głowa boli. Jak ktoś chce wartości katpockich to niech idzie do kościoła a nie teatru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trollu piszesz nie na temat 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale znakomita bezpłatna reklama. Nie zamierzałem oglądać spektaklu "Pan Tadeusz" bo sądziłem, że jest to dla uczniów szkół średnich jako pomoc w zrozumieniu lektury. Pan Rybka spowodował, że obejrzę obydwa "skandaliczne" spektakle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to chyba się wybiorę żeby obejrzeć te spektakle póki jeszcze grają :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jakaś lewacka interpretacja sztuki znając życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo każdą sztukę i dzieło zniszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt odwrotny... sprawdzam właśnie repertuar :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryba to rydzykowe g.... i włazi mu  w ,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj przydałby się w Lublinie jeszcze z jeden teatr dramatyczny na podobieństwo osterwy...czasami ciężko bilet kupić, a sam teatr osterwy jakiś wielki przesadnie też nie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Pisie jest konkurs na debila roku? Widze ze p. Ryba w czolowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na spektaklu Pan Tadeusz w tym teatrze. Rewelacja! Wszyscy wychodzili zachwyceni. Zero nudy, chwilami zabawnie, chwilami poważnie, a do tego piękna muzyka na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecność w teatrze jest dobrowolna i teatr to nie jest kościół. Zdaje mi się, że pożegnaliśmy już instytucję z ul. Mysiej -być może Pan Ryba ma "alzheimera" i o tym zapomniał, lub uwiera go sztuka jako taka. Mam wrażenie, że im ktoś ma mniej do powiedzenia, to próbuje podpinać swój punkt widzenia pod kościół, czym czyni mu niezbyt dobra reklamę. Z całym szacunkiem do emerytów ale to nie oni tworzą dochody naszego kraju lecz ciężko pracujący ludzie młodzi. Emeryci mają za sobą czas aktywności zawodowej i powinni wsłuchiwać się w potrzeby ludzi młodych pracujących a przede wszystkim powinni być tolerancyjni i czytać recenzje sztuk wystawianych na deskach naszego teatru i jeśli im nie odpowiada temat sztuki i wizja reżysera to najzwyczajniej powinni odpuścić sobie wizytę w teatrze. Pan Ryba nie wystawia sobie dobrego świadectwa przyznając się, że w teatrze był 2 lata temu i być może to w jego życiu była jedyna wizyta w takim przybytku kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oanie Ryba każ się pan leczyć razem z tymi zboczonymi katolami. A po za tym niektóre gatunki to głosu nie mają !!! Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...